Toodame kvaliteetset alusematerjali
ja muud saematerjali erinevatele ettevõtetele

Meie eelisteks on kiirus ja võime toota erinevaid koguseid. Omame aastatepikkust kogemust ning kaasaegset masinaparki.

Alustematerjal

Alusematerjal

Toodame alusematerjali vastavalt sinu soovidele. Valmistame alusematerjali peamiselt haavast, kuid sul on materjali ja mõõtude osas vabad käed. Vali mõõdud ja puiduliik ning hakkame tööle.

Saematerjal

Muu saematerjal

Toodame aastaringselt erinevat saematerjali (sh. alusematerjali) peamiselt haavast ja mustast lepast. Oleme paindlikud nii mõõtmete, kui ka puuliigi osas, kõik on sinu otsustada.

Soontega pruss

Soonega prussid

Toodame soontega prusse erinevatest puuliikidest ning kõik mõõtmed on sinu määrata. Anna meile enda soovist teada ning leiame lahenduse.

Saunamaterjal

Saunatööstus

Toodame saunatööstusele jaoks toorikuid (lavalauad ja kämpingulauad). Saad meilt kvaliteetse tooriku, mida saad vastavalt enda soovidele viimistleda.


dividerdown

Kuidas tooteid transporditakse?

Kõik toimub lihtsalt ning meie juurde pääseb mugavalt nii suurte kui väikeste transpordivahenditega. Peale seda kui oleme töö kinnitanud ning materjali valmis tootnud tõstame kauba sinu transpordivahendile – kõik toimub kiirelt ja muretult.

Miks meid eelistada?

Meie suureks eeliseks on võime olla paindlik. Saame sulle materjalide ja mõõtmete osas suuresti vastu tulla ning toodame nii väiksemaid, kui ka suuremaid koguseid.

Kõik on sinu otsustada.

Saematerjali transport

dividerdown
Aluse ja saematerjal

Säästame üheskoos keskkonda

Puit on parim võimalik taastuv tooraine. Samuti on puit on biolagunev materjal ja hõlpsasti taaskasutatav.

Kuna toodame peamiselt alusematerjali on seda hiljem lihtne taaskasutada. Meie tooted toovad topelt kasu – peale kaubaaluste eluiga saab kasutada ülejääke energia saamiseks, st. kütteks, puitplaatide tootmiseks, purustada ja valmistada multši või saepuru.

Austa keskkonda ja telli puittooted Seelingportist.


dividerdown

Palju tooted maksavad?

Hind sõltub sinu valitud materjalist, kogusest ja mõõtmetest. Võta meiega
ühendust ja kirjelda enda soovi ning anname sulle kiirelt vastuse.

pakkumist